Dit is nog eens een stijlvolle luiertas, de Rugzak van Done by Deer combineert functionaliteit, duurzaamheid en een prachtig design. In totaal zijn 38 PET-flessen gerecycled bij het maken van zowel de buitenstof als de binnenvoering. Lees meer..
Dit is nog eens een stijlvolle luiertas, de Rugzak van Done by Deer combineert functionaliteit, duurzaamheid en een prachtig design. In totaal zijn 38 PET-flessen gerecycled bij het maken van zowel de buitenstof als de binnenvoering.
De ruime luiertas geeft je de vrijheid om met je handen vrij op pad te gaan en al je babyspullen mee te nemen. De brede opening zorgt voor een gemakkelijke toegang, terwijl de zeven binnenvakken en een buitenvak met rits het organiseren van al je spullen vergemakkelijken.
In de tas bevindt zich ook een praktische opvouwbare verschoningsmat met waterdicht oppervlak en ook zijn er twee wandelwagenhaken inbegrepen. Zowel de waterdichte ritsen als het oppervlak maken de rugzak geheel weerbestendig. Verstelbare schouder- en borstriemen maken de rugzak comfortabel om te dragen.
Dit is nog eens een stijlvolle luiertas, de Rugzak van Done by Deer combineert functionaliteit, duur..
Als je nog geen account hebt, maak er dan nu een aan! Je kan je betalingsproces sneller doorlopen, bestellingen bekijken en nog veel meer.
RegistrerenJe hebt nog geen items in je winkelwagen