Dat wordt lekker in de plassen stampen met deze geweldige Bergstein Glam regenlaarzen in de geweldige kleur Silver. Dé bekende regenlaars voor jongens en meiden. Lees meer..
Dat wordt lekker in de plassen stampen met deze geweldige Bergstein Glam regenlaarzen in de geweldige kleur Silver. Dé bekende regenlaars voor jongens en meiden. En ongekend populair, dankzij de vele prachtige kleuren en perfecte pasvorm. De laarzen worden handgemaakt van soepel natuurrubber, zijn katoen gevoerd en hebben een losse binnenzool.
Zit de gewenste maat of kleur er niet bij? Neem dan even contact met ons op. We kunnen elke gewenste kleur en maat nabestellen.
Dat wordt lekker in de plassen stampen met deze geweldige Bergstein Glam regenlaarzen in de geweldig..
Als je nog geen account hebt, maak er dan nu een aan! Je kan je betalingsproces sneller doorlopen, bestellingen bekijken en nog veel meer.
RegistrerenJe hebt nog geen items in je winkelwagen